Kategorie

Podkategorie

  • Głowice koszące do wysięgników wielofunkcyjnych GK80L, GK100L, GK120L, GK140L, GK142L, GK110, GK140 służą do koszenia trawy, wszelkiego rodzaju zarośli oraz rozdrabniania obciętych gałęzi. Zastosowanie głowic do wysięgników pozwala na koszenie traw i zarośli w trudno dostępnych miejscach takich jak przydrożne rowy za barierkami ochronnymi, skarpy, rowy melioracyjne, pobocza dróg. Głowice koszące mocowane wahliwie, na pływającym ramieniu wysięgnika, pozwalają na idealne kopiowanie terenu. Pozostawiają teren równy z dokładnie rozdrobnionym materiałem, stanowiącym jednocześnie warstwę użyźniającą.

  • Myjki do znaków pomagają w utrzymaniu w czystości infrastruktury drogowej (znaki, tablice i słupki drogowe) tym samym podnoszą bezpieczeństwo na drodze.

  • Odmularki służą do oczyszczania przydrożnych rowów oraz rowów melioracyjnych z rosnącej w nim roślinności, mułu, oraz naniesionego przez wodę piasku i osadów dennych.

  • Głowice nożycowe to doskonałe narzędzia do wykonania cięcia pielęgnacyjnego drzew i krzewów przydrożnych. Dzięki głowicy jest możliwe usunięcie konarów drzew, krzewów wrastających w światło skrajni drogowej oraz uszkodzonych, uschniętych i złamanych gałęzi.


  • Piły do gałęzi służą do przycinania gałęzi drzew rosnących wzdłuż drogi, przycinania gałęzi drzew w sadach i ogrodach, a także krzaków i żywopłotów.