Kategorie produktów

Maski ciągnikowe

Maska podobnie ja kabina jest pewnego rodzaju wizytówką ciągnika rolniczego. Wraz z wiekiem traktora, częstym zaglądaniem pod maskę, braku garażowania maska przestaje wyglądać schludnie i efektywnie. Podobnie jak dokonuje się wymiany różnych podzespołów ciągnika, powinno się również wymienić maskę ciągnikową. Warto dbać o swój sprzęt rolniczy, nie tylko jego wnętrze, ale również postarać się o przyjemny na wszystkich wygląd zewnętrzny. Nowa maska do ciągnika jest elementem w pewien sposób buduje wartość tego sprzętu rolniczego.

Podkategorie

 • Maski metalowe
  Do zasłużonych, ale ciągle wszechobecnych ciągników marki Ursus można zastosować tradycyjną maskę metalową lub nowoczesną maskę z tworzywa. Ten pierwszy rodzaj jest zdecydowanie tańszy. Kolejną jego zaletą jest zachowanie tradycyjnego wyglądu. Rolnicy jak wszystkie grupy społeczne, dzielą się na zwolenników zachowania dawnej formy lub zmian, które mają ożywić, odmłodzić dany produkt. Nie inaczej jest z maskami rolniczymi. W ofercie maski metalowe polskich producentów, zabezpieczony przed korozją.
 • Maski z tworzywa

  Nowa maska ciągnikowa z tworzywa to pewnego rodzaju tuning i ogromne unowocześnienie ciągnika. W naszej ofercie oryginalne maski z tworzywa do ciągników ursus, zetor i mtz. Są one wykonane z wysokiej jakości żywic i włókna szklanego. Maski te odporne są na czynniki mechaniczne i atmosferyczne. W maskach zastosowana metalowe siatki, dzięki czemu są one zdecydowanie bardziej odporne niż te plastikowe. W zestawie z maską nowoczesny pulpit na zegary.

 • Zestawy
 • Pulpity na zegary
 • Nakładka do maski
 • Reflektory do maski
 • Litery do masek

Brak dostępnych produktów.

Bądźcie czujni! W tym miejscu zostanie wyświetlonych więcej produktów w miarę ich dodawania.