Kategorie produktów
Kabiny dla rolnictwa - nowe i polskie - od Agromil.pl

Kabiny

Kabina w rolnictwie to ważny element każdej maszyny lub ciągnikowa. Być odpowiedzialnym za dany sprzęt wymaga umiejętności obsługi oraz być niezmiernie uważnym. Kabiny umożliwiają ochronę operatora sprzętu rolniczego przez warunkami atmosferycznymi. Ich znaczenie najbardziej doceniają kombajniści. Brak kabiny w kombajnie zdecydowanie zmniejszają komfort pracy oraz pogarszają panowanie na kombajnem. Podczas młócenie kombajnista poddawany jest kurzowi, pyłom oraz plewie. W sadzie kabina chroni przez kontaktem z gałęziami drzewem, który mógłby spowodować uszczerbek na zdrowiu.

Podkategorie

 • Kabiny do kombajnu BIZON
  Kto jeździł na kombajnie podczas prac polowych żniwnych jako pasażer, ten doskonale wie jak ważne jest posiadanie przez kombajny kabiny. W przypadku braku kabiny w kombajnie Bizon podczas środkowej i końcowej części żniw, praca kombajnisty jest niezwykle utrudniona. Kurz, pyły i plewa bardzo przeszkadza szczególnie oczom, jak i całemu ciału. Łatwiej w takim otoczeniu o błąd lub jakieś niedopatrzenie, jest to szczególnie ważne przy obsłudze tak złożonej maszyny jaką jest kombajn. Jeśli posiada się już kabinę do popularnego bizona, warto dbać o jej czystość. Codzienne przed wyjazdem na pole warto wyczyścić szyby z kurzu. Również na polu przy przerwie na wysypywanie ziaren do zbiornika, również warto dokonać tej czynności.
 • Kabiny ciągnikowe
  Coraz rzadszy jest widok ciągnika rolniczego bez kabiny. Ta stanowi już niemal integralna całość każdego ciągnika. Coraz większa zaawansowane elektroniczne ciągników, wymusza wręcz stosowanie kabiny. Z drugiej strony wiele ciągników w Polskich gospodarstwach posiada już swój wiek. Kabina w naturalny sposób użytkowana przez kilkanaście lat ulega procesowi eksploatacji. Szczególnie jeśli ciągnik nie jest garażowany. Proponujemy Panu nowe i oryginalne kabiny do ciągników takich jak Ursus, Zetor, a także mtz.
 • Kabiny sadownicze

  Kabiny sadownicze to konieczne element każdego ciągnika na stałe pracujące w sadzie lub ogrodzie. Wyróżniamy kabiny sadownicze z błotnikami i bez. Oczywiście tu wybór uzależniony jest od szerokości rzędu roboczego, w którym przyjdzie ciągnikowi pracować. Cechą charakterystyczna każdej takiej kabiny jest zdecydowanie większa odporność i wytrzymałość, potwierdzana specjalnym atestem. W naszej ofercie kabiny sadownicze do ciągników Ursus.

 • Klimatyzator dachowy do kabin

  Klimatyzatory rolnicze dachowe nie są objawem rolniczego luksusu, lecz dojrzałości. Zapewnianymi najlepsze rozwiązania dla ciągników i kombajnów. W naszej ofercie produkty polskiej produkcji.

 • Dach Ursus C-385 Itp
 • Nagrzewnica wodna
 • Oświetlenie do kabiny URSUS C-360 C-330
 • Zabudowa tylna
 • Instalacje elektryczne

Brak dostępnych produktów.

Bądźcie czujni! W tym miejscu zostanie wyświetlonych więcej produktów w miarę ich dodawania.