Kategorie produktów

Opryskiwacze

W produkcji rolnej ważne jest odpowiednie przygotowanie gleby do uprawy, oraz późniejsze zabiegi pielęgnacyjne wykonywane z użyciem opryskiwaczy. Do właściwego rozprowadzenia środków ochrony roślin na pole uprawne potrzebne są opryskiwacze. Nie bez znaczenia jest ich jakość, stan techniczny oraz wiek użytkowania. Nowoczesne opryskiwacze to bardzo precyzyjne maszyny minimalizujące ryzyko niewłaściwego rozpylenia oprysku. Poza tym ten rodzaj maszyn rolniczych może być wykorzystany do nawożenia roślin.

Podkategorie

 • Opryskiwacze zawieszane
  Opryskiwacze zawieszane to dość wiekowe maszyny rolnicze, aczkolwiek cały czas potrzebne w rolnictwie. Ich główną zaletą jest mały rozmiar, pozwalający wykonać odpowiednie zabiegi np. w sadach. Minusem tego rodzaju opryskiwaczy jest przede wszystkim mała pojemność zbiornika. Współczesne gospodarstwa posiadają bardzo rozproszoną strukturę. W przypadku konieczności wykonywania zabiegów na polach uprawnych położonych daleko od gospodarstwa dużo lepiej sprawdzają się pojemniejsze opryskiwacze ciągane. Opryskiwacze zawieszane używane do opryskiwania upraw w pobliżu gospodarstwa.
 • Opryskiwacze ciągane
  Opryskiwacze zaczepiane to obecne podstawowe wyposażenie każdego gospodarstwa specjalizującego się w profesjonalnej produkcji rolnej. Oprócz zaczepowego połączenie z traktorem rolniczym, są to maszyny napędzane przez WOM za pomocą wału przegubowo-teleskopowego. W odróżnieniu od opryskiwaczy zawieszanych ten rodzaj maszyn rolniczych ciąganych posiada zdecydowane większą pojemność. W ten sposób zyskuje się cenny czas oraz doskonałą precyzję wykonywanych zabiegów pielęgnacyjnych. Opryskiwacze polowe rolnicze posiadają mogą być rozkładane ręcznie lub hydraulicznie.
 • opryskiwacze sadownicze
 • Pompa do opryskiwacza
 • Rozdzielacze
 • Pielnik herbicydowy FRISMA
 • Części do opryskiwacza

Brak dostępnych produktów.

Bądźcie czujni! W tym miejscu zostanie wyświetlonych więcej produktów w miarę ich dodawania.