Kategorie produktów
Nowe kabiny do polskich ciągników - od Agromil.pl

Kabiny ciągnikowe

Coraz rzadszy jest widok ciągnika rolniczego bez kabiny. Ta stanowi już niemal integralna całość każdego ciągnika. Coraz większa zaawansowane elektroniczne ciągników, wymusza wręcz stosowanie kabiny. Z drugiej strony wiele ciągników w Polskich gospodarstwach posiada już swój wiek. Kabina w naturalny sposób użytkowana przez kilkanaście lat ulega procesowi eksploatacji. Szczególnie jeśli ciągnik nie jest garażowany. Proponujemy Panu nowe i oryginalne kabiny do ciągników takich jak Ursus, Zetor, a także mtz.

Podkategorie

  • Kabiny do ciągnika C-360
    Ciągnik Ursus C-360 to bardzo popularny model w wielu gospodarstwach. Jego produkcja to blisko 18 lat i okres, w którym zostało zbudowanych blisko 300000 modeli. Tanie części do tych ciągników powodują, że jeszcze przez długi czas nie znikną z Polskich mniejszych gospodarstw. Lata jednak robią swoje, poza częściami raz na 2-3 dekady powinno wymienić się również kabinę. W naszej ofercie szeroki wybór kabin do modelu C360, które odmłodzą Twoją zasłużoną "sześćdziesiątkę" .
  • Kabiny do ciągnika C-330
    Ciągnik Ursus C-330 to najbardziej znany polski ciągnik produkowany przez blisko 30 lat z przerwami w XX wieku. Jest przeznaczony do małych gospodarstwach, aczkolwiek trudno zobaczyć ten ciągnik na polach. Idealnie nadaje się do bronowania zasiewów. Z racji zmiany struktury gospodarstw i nowej ery ciągników z dużą mocą traktor ten powinien być skazany na wyginięcie. Nic takiego się nie stało. Niskie ceny części zamiennych czynią ten model "niezatapialnym". Kapitalny remont ciągnika warto uwieńczyć wymianą kabiny i maski ciągnika. W ten sposób traktor ten zdecydowanie odmłodnieje.
  • Kabiny do ciągnika T-25
  • Kabiny do ciągnika MF 235-255
  • Kabiny do ciągnika MTZ 80-82

Brak dostępnych produktów.

Bądźcie czujni! W tym miejscu zostanie wyświetlonych więcej produktów w miarę ich dodawania.