Kategorie

Coraz rzadszy jest widok ciągnika rolniczego bez kabiny. Ta stanowi już niemal integralna całość każdego ciągnika. Coraz większa zaawansowane elektroniczne ciągników, wymusza wręcz stosowanie kabiny. Z drugiej strony wiele ciągników w Polskich gospodarstwach posiada już swój wiek. Kabina w naturalny sposób użytkowana przez kilkanaście lat ulega ...
Coraz rzadszy jest widok ciągnika rolniczego bez kabiny. Ta stanowi już niemal integralna całość każdego ciągnika. Coraz większa zaawansowane elektroniczne ciągników, wymusza wręcz stosowanie kabiny. Z drugiej strony wiele ciągników w Polskich gospodarstwach posiada już swój wiek. Kabina w naturalny sposób użytkowana przez kilkanaście lat ulega procesowi eksploatacji. Szczególnie jeśli ciągnik nie jest garażowany. Proponujemy Panu nowe i oryginalne kabiny do ciągników takich jak Ursus, Zetor, a także mtz.

Podkategorie

  • Ciągnik Ursus C-360 to bardzo popularny model w wielu gospodarstwach. Jego produkcja to blisko 18 lat i okres, w którym zostało zbudowanych blisko 300000 modeli. Tanie części do tych ciągników powodują, że jeszcze przez długi czas nie znikną z Polskich mniejszych gospodarstw. Lata jednak robią swoje, poza częściami raz na 2-3 dekady powinno wymienić się również kabinę. W naszej ofercie szeroki wybór kabin do modelu C360, które odmłodzą Twoją zasłużoną "sześćdziesiątkę" .
  • Ciągnik Ursus C-330 to najbardziej znany polski ciągnik produkowany przez blisko 30 lat z przerwami w XX wieku. Jest przeznaczony do małych gospodarstwach, aczkolwiek trudno zobaczyć ten ciągnik na polach. Idealnie nadaje się do bronowania zasiewów. Z racji zmiany struktury gospodarstw i nowej ery ciągników z dużą mocą traktor ten powinien być skazany na wyginięcie. Nic takiego się nie stało. Niskie ceny części zamiennych czynią ten model "niezatapialnym". Kapitalny remont ciągnika warto uwieńczyć wymianą kabiny i maski ciągnika. W ten sposób traktor ten zdecydowanie odmłodnieje.