Kategorie

Silos symbol V3 objętość 13,5m3 pojemność 10,80t

Pojemność zboża - 10,80 t

Więcej szczegółów

8 000,00 zł brutto

Silosy lejowe z blachy falistej ocynkowanej do przechowywania pasz granulowanych i sypkich. Konstrukcja silosu paszowego pozwala na całkowite pneumatyczne napełnienie oraz bezproblemowe jego opróżnienie bez konieczności wykonywania jakichkolwiek prac wewnątrz zbiornika.

Lej i dach silosów wykonane są z blachy gładkiej, co eliminuje gromadzenie się wody lub śniegu na dachu, a w części lejowej pozwala uzyskać bezproblemowy zsyp magazynowanego materiału. Natomiast powłoka boczna wykonana jest z blachy falistej, co pozwoliło osiągnąć zdecydowanie sztywniejszą, a tym samym bardziej wytrzymałą na wszelkiego typu odkształcenia konstrukcję.

Dodatkową zaletą zastosowania blachy falistej w części walcowej zbiorników jest załamywanie promieni słonecznych, zapobiegające nadmiernemu nagrzewaniu się przechowywanych materiałów w okresie letnim.

Wszystkie silosy paszowe produkowane przez firmę Agro Met posiadają rurę do pneumatycznego załadunku o średnicy 108 mm zaopatrzoną w złącze kłowe oraz ocynkowaną rurę odpowietrzającą.

Do budowy zbiorników wykorzystujemy blachę z powłoką 275Zn, a pozostałe wszelkie elementy konstrukcyjne są cynkowane ogniowo, co gwarantuje długą żywotność naszych produktów.

Silosy paszowe zaopatrzone są w odpowiednią do pojemności ilość okienek rewizyjnych oraz właz w części dolnej leja, umożliwiający bezpieczną kontrolę czystości i stanu technicznego pustego silosu.

Istnieje możliwość zamontowania włazu w części dachowej wraz z drabinką. Zbiorniki na życzenie klienta mogą być wyposażone w ręczny wysyp magazynowanej paszy.

Każdy silos paszowy posiada standardowy wylot o średnicy 440 mm gwarantujący możliwość podłączenia podajników ślimakowych, spiralnych produkcji krajowej jak i zagranicznej. Wszystkie elementy uszczelniane są szczeliwem nie powodującym utleniania warstwy antykorozyjnej.

 

Dane techniczne:

- symbol V3

- objętość 13,5 m3

- pojemność zboża 10,80 t (przelicznik zbożowy 800 kg/m3)

- ilość stóp 4 szt.

- waga silosu 623 kg

- wysokość silosu 6,40 m

 

 

Osprzet:

- właz rewizyjny 300 zł

- zasuwa nożycowa fi 440 mm 300 zł

-zasuwa nożycowa fi 200 mm z przewietrzaniem  600 zł

- przewietrzanie  1200 zł

- wysyp boczny 200 zł

- drabina 1200 zł

KOSZT TRANSPORTU USTALAMY INDYWIDUALNIE

2,0 - 3,0 ZŁ ZA KM

5 other products in the same category