Kategorie

Agregat Carina szer. 3,2 m

5 200,00 zł bruttoAgregaty uprawowe przeznaczone są do przygotowania gleby do siewu lub sadzenia podczas jednego przejazdu. Agregaty mogą być stosowany do kruszenia brył, niszczenia zaskorupionych gleb oraz niszczenia chwastów i mieszania nawozów mineralnych z glebą. Stosowanie połączonych maszyn w agregacie zmniejszenia liczbę przejazdów w wyniku czego ograniczamy negatywne oddziaływanie na strukturę gruzełkowatą gleby, a ponadto znacznie zmniejszamy koszty uprawy i doprawiania roli.

Agregat uprawowy to połączenie dwóch narzędzi uprawowych – kultywatora oraz tylnego wału strunowego 1- lub 2-rzędowego. Zęby kultywatora, mocowane są w 4 rzędach w podziałce 100 mm, zakończone są łatwo wymienną redliczką. Agregatowany z tyłu 1- lub 2- rzędowy wał strunowy uzębiony o średnicy ø 295 mm montowany jest na tulejkach lub łożyskach.

Dla łatwiejszego agregatowania z ciągnikiem agregat może być wyposażony w belkę sprzęgową. Agregat przystosowany jest do poruszania się po drogach publicznych poprzez wyposażenie go w uchwyty do zamontowania tablic z oświetleniem i trójkątnej tablicy wyróżniającej.

 

Agreagt (kultywator ząb sprężysty+ podwójny wał strunowy ze strunami uzębionymi na łożyskach tocznych) Dane techniczne:

- szerokość robocza 3,2 m

- głębokość robocza 120 mm

- liczba zebów 32 szt.

- liczba wałów tylnych 3x2 szt.

- średnica wałów tylnych 295 mm

- masa maszyny 540 kg

- zapotrzebowanie mocy 55/75 kW/KM


Dopłata za belkę sprzęgową + 200 zł

 

 

KOSZT TRANSPORTU 200 ZŁ 

 

7 other products in the same category