Kategorie produktów
Agregat uprawowo-siewny o szerokości roboczej 2,5 m
  • Agregat uprawowo-siewny o szerokości roboczej 2,5 m
  • Agregat uprawowo-siewny o szerokości roboczej 2,5 m
  • Agregat uprawowo-siewny o szerokości roboczej 2,5 m
  • Agregat uprawowo-siewny o szerokości roboczej 2,5 m
  • Agregat uprawowo-siewny o szerokości roboczej 2,5 m
  • Agregat uprawowo-siewny o szerokości roboczej 2,5 m
  • Agregat uprawowo-siewny o szerokości roboczej 2,5 m
  • Agregat uprawowo-siewny o szerokości roboczej 2,5 m

Agregat uprawowo-siewny o szerokości roboczej 3,0 m

26 600,00 zł
Brutto
Ilość

  Zasady dostawy

Koszt transportu dla każdego zamówienia ustalamy indywidualnie.

 

Agregaty uprawowo-siewne przeznaczone są do jednoczesnego doprawienia gleby i siewu. Mogą być wykorzystane do przedsiewnego doprawiania gleby po orce siewnej lub przedzimowej. Możliwe jest również wykorzystanie maszyny do doprawiania gleby po uproszczonej uprawie bezorkowej.

Agregaty uprawowo-siewne wyposażone są w uniwersalną ramę nośną, na której mocowany jest lub 3-rzędowy kultywator oraz wał ugniatający. Kultywator wyposażony jest w zęby zakończone w wymienne dwustronne redliczki. Za nim mocowany jest wał rurowy lub wał packer, zagęszczający spulchnioną glebę. Położenie kultywatora jest stałe, a głębokość robocza regulowana jest kołami podporowymi oraz położeniem wału tylnego.

Agregaty posiadają hydrauliczny sprzęg (dwa siłowniki) dla siewnika z II i III kat. zawieszenia. Wyposażeniem dodatkowym może być narzędzie przednie montowane na przednim TUZ ciągnika. Bazą narzędzia przedniego jest skrzynia balastowa z dwoma podwójnymi kołami, do której przykręcany jest 2-rzędowy kultywator lub włóka.

Parametry techniczne konstrukcji odpowiadają normom i standardom europejskim w zakresie bezpieczeństwa obsługi oraz ergonomii, a jej wysoką efektywność uzyskano dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych, wspomaganych techniką komputerową, metod projektowania i konstruowania. Dzięki parametrycznemu modelowaniu konstrukcji w systemie 3D oraz wszechstronnym analizom konstrukcji za pomocą systemów MES, w krótkim czasie uzyskano rozwiązania zoptymalizowane pod względem trwałości i wytrzymałości.

Niepodważalnymi zaletami agregatów uprawowo-siewnych jest oszczędność czasu i paliwa oraz ochrona gleby przez ograniczenie liczby przejazdów ciągnika z maszyną po polu. Narzędzie przednie stosowane opcjonalnie w zestawie uprawowo-siewnym poprawia stabilność roboczą ciągnika podczas pracy oraz w transporcie. Praca z narzędziem przednim jest bardziej wydajna, gdyż wyrównane pole przed ciągnikiem pozwala pracować przy większych prędkościach roboczych. 

 

Brona talerzowa + wał + hydropak 

 

Talerze włoskiej firmy OFAS

Dwa siłowniki oraz piasty bezobsługowe w standardowym wyposażeniu.

Dane techniczne

- symbol U815/4

- szerokość robocza 3,0 m

- głębokość robocza 120 mm

- ilość zębów 24 szt.

- średnica talerzy 560 mm

- masa maszyny z wałem rurowym 1390 kg

- masa maszyny z wałem packera 1665 kg

- masa maszyny z wałem strunowym 1350 kg

- masa maszyny z wałem crosskill 1860 kg

- masa maszyny z wałem gumowym 1955 kg

- zapotrzebowanie mocy 75/102 kW/KM

- masa narzędzia przedniego - kultywator 350 kg

- masa narzędzia przedniego - włóka 320 kg

- zapotrzebowanie mocy 16/21 kW/KM

 

Cena z wałem rurowym  385 26600 zł

Cena z wałem strunowym  320 26600 zł

Cena z walem packera  465 30900 zł

Cena z wałem crosskill  350 33700 zł

Cena z wałem gumowym  500 36400 zł

 

Wyposażenie dodatkowe

- koła kopiujące (2 szt.) 1850 zł

- regulacja hydrauliczna tylnego wału 6500 zł

 

Transport ustalany indywidualnie w zależności od odległości dostawy

Strefa I 250 zł do 100 km

Strefa II 400 zł 101-300 km

Strefa III 500 zł 301-500 km

Strefa IV 600 zł powyżej 500 km

Szczegółowa mapa w zakładce „TRANSPORT”

Nowy