Kategorie

Napęd przedni URSUS C360, C360-3P,C4011

Zestaw na podzespołach ROBUR

Więcej szczegółów


9 500,00 zł brutto

Dodaj do schowka

Przedmiotem ogłoszenia jest NOWY kompletny napęd napęd do :
C 360- 3P, C- 360, C-355, C- 4011Najbardziej skrętny i najbardziej trwały most zaprojektowany i wykonany przez przez Polską firmę TRAKTOR 4 x4. Odlewy w najwyższej jakości stali /nie jest to żeliwo/ gatunek staliwa L 450 atest wystawiony wg. 3.1.B. Zwrotnice testowane przy nacisku 62 tony.
Półosie nowe o grubości 40 - 50 mm nie są zwężane w kole jak w roburze. Na piaście koła półosie są zabezpieczone  sprzęgiełkiem frezowym 42mm. Przegub półosi na PODWÓJNYM KRZYŻAKU. NAJWAŻNIEJSZE w eksploatacji codziennej to skręt, BEZWZGLEDNIE największy skręt.
Nie ma nawet porównywalnie podobnego mostu o takim skręcie jak nasz most. Zestaw jest nowy zwrotnice ,tulejki, półosie nigdy nie były używane do żadnej innej maszyny.Dla porównania np. produkcja Robura została zakończona w 1991 roku więc w najlepszym  razie napęd z robura dostaniecie państwo 27 letni i jakiekolwiek części cudem do zdobycia . Dlatego też Nasza firma zdecydowała się  ponieść bardzo duże koszty w celu zaprojektowania , testowania , odlewów próbnych wielokrotnych zmian konstrukcyjnych w czasie prób aby uzyskać most bardzo wytrzymały a zarazem bardzo skrętny i bezwzględnie najtańszy w eksploatacji.
Bardzo ważnym plusem naszego mostu to dostępność części wszystkie podzespoły dostępne od ręki w bardzo niskich cenach.

Przód ciągnika jest na tej samej wysokości, rozstaw kół jak na oryginalnej osi w skład zestawu wchodzi most wraz z osią, przystawka do skrzyni c-360 lub przystawka do c-355, 4011, wał, felgi, włącznik napędu, nowe felgi i nowe szerokie opony 11.5/80 -15.3 śruby montażowe instrukcja ,Karta gwarancyjna 12 miesięcy gwarancji  Zestaw zalecany do ciągników pracujących w ciężkich warunkach lub z ładowaczem czołowym TUR.

Model mostu traktor 4x4 -01

 

W opcji napęd z zamontowanym siłownikiem poprzecznym do wspomagania + 500 zł

 

Obejrzyj pracę ciągnika z napędem z bliska

https://www.youtube.com/watch?v=DXLQiUzgJpYPRZESYŁKA KURIERSKA POBRANIOWA 200 ZŁ